Zima nám už zavrela dvere a my sa môžeme tešiť z krásnych a slnečných dní. Teplé ročné obdobia so sebou prinášajú aj letné party, festivaly, grilovačky, opekačky, alebo nezabudnuteľné chvíle príjemných dlhých večerov, kde neoddeliteľnou súčasťou sú svieže miešané drinky. 

Tešíte sa? Tak odštartujte vaše výnimočné okamihy s rodinou či priateľmi pri lahodnom drinku s novinkou - Alternative vodkou. Výhodou miešaných drinkov je ich pútavý vzhľad s menším množstvom alkoholu v porovnaní s čírou liehovinou, čo zabraňuje problémom z nárazového pitia. Následne to má priaznivý účinok na vyššiu úroveň konzumácie alkoholu v spoločnosti, aj peňaženka bude plnšia. Miešaný drink v rôznych farebných variáciách, priťahujúci našu pozornosť, v nás prirodzene vzbudzuje túžbu taký atraktívny skvost ochutnať. Alternative Vodka je ideálna do miešaných drinkov, nielen kvôli kvalitnému 7-krát destilovanému liehu a špeciálnej PMP technológií, ktorá výrazne zjemňuje chuť, ale aj kvôli štyrom rôznym príchutiam. Štyri príchute predstavujú štyri ročné obdobia. Alternative Mojito prináša chuť sviežej jari. Alternative Mandarine sa postará o ovocnú a šťavnatú chuť leta. V jeseni nesmie chýbať jemná chuť vanilky a karamelu ukrytá v Alternative Cream a počas zimy sa nechajte zahriať príchuťou Apple Tea.

Read more: Nová slovenská vodka vyrobená unikátnou technológiou

Na pôde, kde sa zrodila prvá slovenská whisky, súťažili po prvýkrát študenti 15 stredných hotelových škôl a učilíšť zo Slovenska a Česka v miešaní nápojov “ready to drink – RTD”. Súťaž mladých barmaniek a barmanov – Alternative cup – zastrešila Asociácia barmanov Slovenska.

Od prvej chvíle sa urputne bojovalo. Hľadisko bolo plné povzbudzujúcich kamarátov, takže trasúce sa ruky súťažiacich po chvíli spevneli a sústredili sa na prácu. Bolo sa treba koncentrovať na technickú stránku prípravy drinkov, pretože hodnotiaci komisári – profesionálni barmani, neodpustili nič. Aj keď išlo „len“ o študentov. Nápoje boli rôzne, jedny chutnejšie, iné menej. Aj ja som mala favoritov. „Posadili“ ma do chuťovej komisie, takže som mala príležitosť ochutnať všeličo. Jedno mi však chýbalo pri všetkých drinkoch – kokteilová servítka. Mrzelo ma, že táto „drobnost“ akosi unikla pozornosti a učitelia na ňu neupozornili žiakov. Veď, čo sa za mladi naučíš, na starosť, presnejšie na súťažiach profesionálov, ako keby si našiel...

Read more: „Dala to“ súťaž pre budúcich barmanov ovládli slečny

prva-slovenska-vodka-vo-vietname 1Vodka Alternative, ktorá je držiteľom svetového patentu výroby „procesom magnetickej polarizácie (PMP)“, tak po úspešnom predstavení v Číne, pokračuje v dobýjaní Ázie. „Záujem o našu vodku aj v zahraničí nás veľmi teší. Je to jasný dôkaz, že ide o výrobok prvotriednej kvality. Prvoradý však pre nás je slovenský zákazník, a preto spúšťame predaj vodky aj vo viacerých obchodných sieťach na Slovensku.,“ hovorí Jaromír Dubay, riaditeľ Nestville.

Alternative vodka je vyrobená zo sedemkrát destilovaného liehu, rovnako ako najkvalitnejšie a najdrahšie svetové vodky. Finálna úprava prebieha patentovaným procesom PMP, ktorý zaručuje konzumentovi prvotriednu kvalitu, jemnú chuť a čistotu, čo dodáva vodke jedinečný punc a výnimočnosť. Špeciálny lieh je vyrábaný priamo vo vlastnej rafinérii v Nestville. Celý proces od výberu pšenice a vody, cez destiláciu a filtráciu je pod neustálou kontrolou. To zaručuje, že každá jedna fľaša vodky Alternative má rovnakú dokonalú chuť.

Read more: Prvá slovenská vodka vo Vietname

Na trh prichádza nová slovenská vodka vyrobená unikátnou technológiou. Prináša ju liehovar Nestville distillery.

Po viac ako ročnej príprave liehovar spúšťa oficiálny predaj novej vodky Alternative. Tá prináša revolúciu medzi vodkami nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Pri jej výrobe bol použitý jedinečný postup, v ktorom sa spojila veda a najnovšie technologické postupy.

Read more: Alternative -- unikátna slovenská vodka

NOVINKY

Nestville Distillery

Hniezdne 471

065 01 Hniezdne

Marketingové oddelenie

052/42 636 15

marketing@bgv.sk

logo-nestville-distillery