PRODUKTY

Image Caption

 

 

Vodka Exclusive

Vodka Alternative je vyrobená z najkvalitnejšieho pšeničného liehu, ktorý je sedemkrát destilovaný. Vodka je filtrovaná v piatich filtračných stupňoch. Pri jej výrobe sa používa jedinečná PMP technológia, ktorá bola vyvinutá a patentovaná na Slovensku. Kombinácia týchto výrobných technológii a krištáľovo čistej vody bohatej na minerálne látky dodáva vodke Alternative jedinečnú chuť a dokonalú čistotu.

Image Caption

 

Vodka Apple Tea -  ZIMA

jablko v spojení so škoricou spríjemní chladné zimné večery. Vyvolá vo vás pozitívne emócie a spomienky na teplé slnečné dní nezabudnuteľnej alternative party

Image Caption

 

Vodka Cream -  JESEŇ

jedinečná kombinácia vanilky a karamelu dáva tomuto nápoju lahodnú arómu pripomínajúcu nálady jesene. Vyjadruje tajomstvo, nostalgiu a pohodu v okamihu chuti.

Image Caption

 

Vodka Mojito-  JAR

príchuť tejto vodky vychádza z tradičného kubánskeho koktailu Mojito. Obsahuje lístky čerstvej mäty, biely rum, surový trstinový cukor, limetkovú štavu a perlivú vodu. Je určená pre všetkých, ktorí radi spoznávajú nové chute.

Image Caption

 

 

Vodka Mandarine - LETO

chuť spájajúca najrôznejšie citrusové plody vo vás vyvolá atmosféru tej správnej letnej párty. Je osviežujúca. Určená pre všetkých, ktorí sa vedia baviť a chcú zažiť nezabudnuteľnú letnú párty.

VIDEO

TECHNOLÓGIE

 

Pre každú úspešnú vodku je na prvom mieste kvalitný lieh. V Nestville distillery je preto nevyhnutné správne dodržiavanie výrobného postupu. Aby každá fľaša Alternative vodky mala tú najlepšiu kvalitu, musíme začať už pri výbere a nákupe tej najkvalitnejšej pšenice.

Neoddeliteľnou súčasťou výroby liehu je voda. Vodu, ktorú používame k výrobe pochádza z hlbín prírody Belianskych Tatier. Výskumy vody dokázali unikátne zloženie, obohatené o prírodné minerály Ca, Fe, Mg. Spojením vody a pšenice, prechádzame do výrobného procesu liehu.

Lieh vybraný pre Alternative Vodku, je jeden z najčistejších pšeničných liehov. Vďaka jedinečnej výrobnej technológii 7-kolónovej destilácie a následnej 5-násobnej filtrácii, získame mimoriadnu čistotu, lahodnú chuť a dokonalú čistotu.

Alternative Vodka vlastní ešte jeden unikát, ktorý je produktom Slovenskej technologickej novinky a to img-pmp-logo-original (skrátene z angl. „process of magnetic polarization“). Táto metóda, ktorej jadrom je proces magnetickej polarizácie predstavuje vo výrobe vodky skutočný prelom. Základom novej technológie je dosiahnutie „správnej“ orientácie väzieb medzi molekulami etanolu a vody v definovanom magnetickom poli. Molekula etanolu „obalená vodou“ pôsobí svojim nábojom na povrchu receptorovej bunky a zmenou polarizácie membrány vyvoláva chuťový vnem. Vďaka tomu Alternative vodka získava punc jemnosti a hebkosť. Tieto nové vlastnosti obohacujú vodku o úplne nový rozmer a posúvajú ju medzi vodky novej generácie.

 

 

DRINKY

Image Caption

Mandar-ine “i”

4 cl alternative vodka mandarine

2 cl sirup mandarine

4 cl ananásová štava

6 cl multivitamín džús

1 cl citrónová štava / fresh /

Image Caption

Red & Pure

2 cl alternative vodka pure

2 cl sirup passion fruit

4 cl ananásová štava

2 cl čierna ríbezľa džús

2 cl citrónová štava / fresh /

Image Caption

Litchito Mojito

6 cl alternative vodka mojito

2 cl sirup litchi

1/8 limeta

Image Caption

Caramel Cream

4 cl alternative vodka cream

2 cl sirup caramel

6 cl smotana 33%

2 cl ananásová štava

Image Caption

Mandarine

4cl vodky Alternative Mandarine

1cl water melón sirupu

0,5cl jasmín sirupu

0,5cl citrónovej šťavy

3cl pomarančového džúsu

Image Caption

Exclusive

2cl vodky Alternative Exclusive pure

1,5cl triple see

1cl pomegranate sirupu

2cl pomarančového džúsu

3cl cranberry džúsu

Image Caption

Alternative mini mojito

4cl flavoured vodka mojito

1/8 limeta

lístok mäty

trstinový cukor

Image Caption

Alternativ 52

4cl pure vodka exclusive

1cl tatra balzam special 52

pomaranč, škorica

Nestville Distillery

Hniezdne 471

065 01 Hniezdne

Marketingové oddelenie

052/42 636 15

marketing@bgv.sk

logo-nestville-distillery

logo-alt

Obsah tejto webovej stránk je vhodný len pre osoby staršie ako 18 rokov

The content of this website is suitable only for persons over 18 years

- 18