Zima nám už zavrela dvere a my sa môžeme tešiť z krásnych a slnečných dní. Teplé ročné obdobia so sebou prinášajú aj letné party, festivaly, grilovačky, opekačky, alebo nezabudnuteľné chvíle príjemných dlhých večerov, kde neoddeliteľnou súčasťou sú svieže miešané drinky. 

Tešíte sa? Tak odštartujte vaše výnimočné okamihy s rodinou či priateľmi pri lahodnom drinku s novinkou - Alternative vodkou. Výhodou miešaných drinkov je ich pútavý vzhľad s menším množstvom alkoholu v porovnaní s čírou liehovinou, čo zabraňuje problémom z nárazového pitia. Následne to má priaznivý účinok na vyššiu úroveň konzumácie alkoholu v spoločnosti, aj peňaženka bude plnšia. Miešaný drink v rôznych farebných variáciách, priťahujúci našu pozornosť, v nás prirodzene vzbudzuje túžbu taký atraktívny skvost ochutnať. Alternative Vodka je ideálna do miešaných drinkov, nielen kvôli kvalitnému 7-krát destilovanému liehu a špeciálnej PMP technológií, ktorá výrazne zjemňuje chuť, ale aj kvôli štyrom rôznym príchutiam. Štyri príchute predstavujú štyri ročné obdobia. Alternative Mojito prináša chuť sviežej jari. Alternative Mandarine sa postará o ovocnú a šťavnatú chuť leta. V jeseni nesmie chýbať jemná chuť vanilky a karamelu ukrytá v Alternative Cream a počas zimy sa nechajte zahriať príchuťou Apple Tea.

 

Tip na drink s Alternative Vodkou

DSC 2073w

Lichito Mojito

Receptúra:

  • 6 cl Alternative Vodka Mojito
  • 2cl šťava s ovocia litchi
  • 1/8 limetka
  • Drvený ľad

Dekorácia:

Mäta, trstinový cukor

MANDARINE - I

Mandar-ine „i“...

Receptúra:

  • 4 cl Alternative Vodka Mandarine
  • 2 cl mandarínková šťava čerstvá
  • 6 cl džús multivitamín
  • 1 cl citronová šťava čerstvá

Dekorácia:

Mäta alebo medovka, kokteilová čerešňa, grapefruit

Vedeli ste, že...?

Alternative Vodka je produktom slovenskej technologickej novinky, a to PMP (skrátene z angl. „process of magnetic polarization“). Unikátna metóda procesu magnetickej polarizácie predstavuje vo výrobe vodky skutočný prelom. Základom novej technológie je dosiahnutie „správnej“ orientácie väzieb medzi molekulami etanolu a vody v definovanom magnetickom poli. Molekula etanolu „obalená vodou“ pôsobí svojim nábojom na povrchu receptorovej bunky a zmenou polarizácie membrány vyvoláva chuťový vnem. Vďaka tomu Alternative vodka získava punc jemnosti, hebkosti a vysokú kvalitu vo vôni a chuti.

 

Vodka Alternative je úplne novým produktom v segmente liehovín - vodky. Ide o prémiovú vodku, ktorá sa vyznačuje jemnosťou a vysokou kvalitou.

 

Zdroj: http://www.gastroweb.sk/ako-na-to/barmani/napojovy-listok/nova-slovenska-vodka-vyrobena-unikatnou-technologiou.html

 

NOVINKY

Nestville Distillery

Hniezdne 471

065 01 Hniezdne

Marketingové oddelenie

052/42 636 15

marketing@bgv.sk

logo-nestville-distillery