Na trh prichádza nová slovenská vodka vyrobená unikátnou technológiou. Prináša ju liehovar Nestville distillery.

Po viac ako ročnej príprave liehovar spúšťa oficiálny predaj novej vodky Alternative. Tá prináša revolúciu medzi vodkami nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Pri jej výrobe bol použitý jedinečný postup, v ktorom sa spojila veda a najnovšie technologické postupy.

 

Prvýkrát na svete bola aplikovaná výrobná technológia PMP (Process of magnetic polarization). Ide o špeciálnu technológiu na zjemnenie chuti. Bola vyvinutá a patentovaná na Slovensku.

 

"Proces magnetickej polarizácie predstavuje vo výrobe vodky skutočný pokrok. Vo svojej podstate patrí k svetovým unikátom," hovorí riaditeľ Nestville distillery Jaromír Dubay. Okrem svetovej technológie bude na Slovensku patentovaný aj unikátny dizajn fľaše, ktorú navrhli mladí slovenskí umelci a kreatívci.

 

Alternative vodka je vyrobená zo sedemkrát destilovaného liehu, pričom finálna filtrácia a úprava prebieha už spomínaným procesom PMP, základom ktorého sú fyzikálno-chemické zmeny. Nová technologická úprava zaručuje konzumentovi jedinečnú kvalitu a dodáva vodke jedinečný punc kvality a výnimočnosti.

 

Vodka Alternative je už štvrtým produktovým radom Nestville distillery, ktorý vyrába aj prvú slovenskú whisky Nestville whisky, bylinkový likér Tatra Balsam a tradičný slovenský alkohol pod značkou Old Times.

 

Zdroj: http://hn.hnonline.sk/publicistika-697/alternative-unikatna-slovenska-vodka-528706

 

NOVINKY

Nestville Distillery

Hniezdne 471

065 01 Hniezdne

Marketingové oddelenie

052/42 636 15

marketing@bgv.sk

logo-nestville-distillery